До уваги учасників освітнього процесу 2022/2023 навчального року!

Відповідно до рішення педагогічної ради (протокол №2 від 31 серпня 2022 року), здобувачі освіти Академічного ліцею № 5 навчаються за змішаною формою навчання.

Освітній процес здійснюється наступним чином:

- учні 1-11-х класів працюють на освітній платформі Google Workspace for Education;

- відеоуроки проводяться з використанням додатку GoogleMeet на вказаній освітній платформі;

- необхідна інформація для ефективного проведення уроку: пояснення нового матеріалу, корисні посилання, домашні завдання тощо викладається у додатку GoogleClassroom освітньої платформи Google Workspace for Education.

Всі уроки проводяться відповідно до розкладу та з дотриманням санітарно-гігієнічних норм.

Зв’язок між учнями та вчителями підтримується через viber, електронну пошту та телефон.

ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ 2022/23 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Міністерство освіти і науки України підготувало інформацію щодо особливостей організації нового 2022/23 навчального року та рекомендації першочергових кроків із підготовки до нього.

Відповідно до постанови КМУ від 24 червня 2022 року №711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», навчання в ЗЗСО традиційно розпочнеться в День знань (1 вересня). Освітній процес у школах триватиме до 30 червня 2023 року. Заклади фахової передвищої та вищої освіти самостійно визначають дати початку та завершення навчального року.

Організація освітнього процесу залежить від безпекової ситуації в кожному населеному пункті. Структура та тривалість навчального тижня, дня, занять і відпочинку, а також форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною (вченою) радою закладу освіти в межах часу, передбаченого освітньою програмою (відповідно до обсягу навчального навантаження та з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, особливостей регіону тощо).

Освітній процес в очному режимі запроваджується в приміщеннях або будівлях закладу освіти тільки в межах розрахункової місткості споруд цивільного захисту, що можуть бути використані для укриття учасників освітнього процесу в разі включення сигналу «Повітряна тривога» або інших відповідних сигналів оповіщення.

Якщо потужності споруд цивільного захисту є недостатніми для укриття всіх учасників освітнього процесу, то освітній процес може бути організований шляхом розподілу навчального часу в межах годин (змін) упродовж дня, тижня, місяця або семестру.

Освітній процес у дистанційному режимі запроваджується в закладах освіти на території ведення бойових дій і тимчасово окупованих територіях. Запроваджується наказом (розпорядженням) засновника закладу освіти за погодженням із керівником адміністрації (без обов’язкового укладення трудового договору про дистанційну роботу в письмовій формі, головною умовою є своєчасне виконання завдань).

Під час організації дистанційного навчання рекомендуємо використовувати матеріалиВсеукраїнської школи онлайн.

В умовах дистанційного навчання заклад самостійно приймає рішення щодо зняття обмеження на максимальну кількість учнів у класі.

За дистанційною формою робота може виконуватися працівником поза робочим приміщенням, територією власника або уповноваженого ним органу, у будь-якому місці за вибором працівника та з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Освітній процес за змішаною формою.

Змішана форма поєднує очний і дистанційний режими. Таке поєднання підходить для різних занять: практичні та лабораторні заняття можуть проводитися в очному режимі, лекційні – дистанційно. У початковій школі бажано проводити заняття в очному режимі, адже діти потребують живого спілкування.

Форма може змінюватися впродовж навчального року в залежності від безпекової ситуації.

При організації освітнього процесу в очному або змішаному режимі слід забезпечити безумовне переривання освітнього процесу у разі включення сигналу «Повітряна тривога» або інших сигналів оповіщення. Учасники освітнього процесу повинні організовано прослідувати до споруд цивільного захисту та перебувати в них до завершення тривоги. Освітній процес може завершуватися в укритті, а після відбою тривоги учасники можуть повернутися до приміщення закладу освіти та продовжити процес навчання з урахуванням необхідного корегування.

Відповідно до рішення педагогічної ради (протокол №2 від 31 серпня 2022 року), здобувачі освіти Академічного ліцею № 5 навчаються за змішаною формою навчання.

Шановні батьки та здобувачі освіти!

Під час призупинення освітнього процесу в ліцеї навчання не припиняється!

Для уникнення потенційної загрози розповсюдження вірусних захворювань, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей №28 та №30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та загальноміського плану протиепідемічних заходів у Академічному ліцеї №5, з метою недопущення відставання у вивченні предметних дисциплін та забезпечення їх виконання, адміністрацією та вчителями ліцею організовано дистанційне навчання.

Вчителі за допомогою різноманітних сервісів та інформаційних технологій будуть давати матеріали (конспекти, інструкції, презентації, відеоуроки, …), створювати і впорядковувати завдання, виставляти оцінки, коментувати і організовувати ефективне спілкування з учнями в режимі дистанційного навчання.

Кiлькiсть переглядiв: 0